מרכז המשקאות צומת קרית אתא
אזור - צפון, קריות והסביבה
מרכז המשקאות
11894 צפיות
114
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של מרכז המשקאות דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
merkaz_mashkaot

מרכז המשקאות

מרכז המשקאות שנמצא במפרץ חיפה, בצומת קרית אתא, הוא ממלכה קסומה של יינות ומשקאות אלכוהוליים. את מרכז המשקאות מנהל מזה שנים רבות ירון נשיא, אדם בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בכל הקשור לתחום המשקאות.

המומחיות שלנו
מרכז המשקאות מתמחה ביינות ובמשקאות אלכוהוליים מכל הסוגים – החל מבירות, יינות, שמפניות וליקרים יוקרתיים, ועד משקאות אלכוהוליים כמו וויסקי, וודקה וכדומה.

מרכז המשקאות בהנהלת ירון נשיא מתהדר במומחיות בכל נושא המשקאות האלכוהוליים, כך שכל אדם אשר נכנס למרכז יוכל למצוא את המשקה אשר מתאים לו ביותר מכל הבחינות – הן מבחינת סגנון המשקה, הן מבחינת הטעם הייחודי והן מבחינת התקציב.

מהפכת המחירים שהתחוללה לאחרונה במחירי האלכוהול גרמה לכך שהמשקאות האלכוהוליים האיכותיים נעשו נגישים יותר גם לאנשים שתקציב האלכוהול שלהם נמוך יחסית.

בזכות המומחיות של ירון נשיא, מרכז המשקאות מסוגל להציע מחירים תחרותיים גם על המשקאות האלכוהוליים שמחירם עלה לאחרונה, כמו יינות ובירות מכל הסוגים.

על טעם וריח
במרכז המשקאות תוכלו לחוות חוויה ייחודית ומהנה. כאן תכירו יינות איכותיים ומשקאות מיוחדים. במרכז המשקאות תוכלו לטעום יינות ומשקאות שלא הכרתם, ללמוד להכיר טעמים חדשים ולהתוודע למשקאות איכותיים וטעימים במיוחד.

מרכז המשקאות מתאים את עצמו לכל אדם אשר נכנס לחנות – במרכז המשקאות תוכלו למצוא את כל סוגי המשקאות החריפים, מהפשוטים ביותר ועד היוקרתיים ביותר, כך שתוכלו ליהנות ממגוון טעמים וסגנונות המתאימים לכל חיך ולכל כיס.

שירותים מיוחדים
מרכז המשקאות מציע מחירים סיטונאים ושירות לעסקים כמו מועדונים, פאבים, אולמות אירועים, בתי קפה וכדומה, ומספק לעסקים אלה משקאות אלכוהוליים מכל הסוגים, להנאת האורחים הרבים במקום.

מרכז המשקאות מציע גם שירות מיוחד למארגני אירועים, כולל אפשרות לטעום במקום את המשקאות השונים, על מנת לבחור את המשקאות המתאימים ביותר להיות מוגשים באירוע, לאירוע מושלם.

הסיור הווירטואלי ייקח אתכם לסיבוב בחנות היפהפייה של מרכז המשקאות, על כל הפינות הייחודיות שבה והאפשרויות המרובות. בסיור תקבלו טעימה מכל סוגי המשקאות שמציע מרכז המשקאות, וכן מן האבזרים הנלווים, מפינת הטעימות וכדומה.
תגיות : אלכוהול בקריות, משקאות בקריות, משקאות חריפים בקריות, משלוחי אלכוהול בצפון, משקאות חריפים בחיפה, משקאות חריפים בצפון, חנות יינות בקריות, חנות אלכוהול בצפון, מבצעי אלכוהול בקריות, אלכוהול בצפון, משלוחי אלכוהול בקריות