היב קרמיקה חיפה
אזור - צפון, חיפה והסביבה
היב קרמיקה
14889 צפיות
116
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של היב קרמיקה דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
eve_ceramics

היב קרמיקה

עיצוב חדרי אמבטיה
שיפוץ של חדרי אמבטיה תמיד כרוך בחוויה ייחודית – בחירת החלקים השונים שמהם יורכב חדר האמבטיה החדש.

שעות פתיחה:
א'-ה': 09:00-19:00
שישי: 09:00-14:00
שבת: סגור!

אנשים רבים יודעים כיום כי חדר אמבטיה אינו מקום פונקציונאלי בלבד – זהו מקום שמיועד לא רק לרחצה אלא גם לפינוק, להנאה ולתחושת אינטימיות, ולכן עיצוב של חדרי אמבטיה הוא מלאכה מהנה מאד ומלאת אפשרויות.

אפשרויות הבחירה נוגעות לכל חלק של החדר – החל מבחירת הכלים הסניטריים שיוצבו בחדר האמבטיה, דרך החיפויים של הקירות והריצוף, ועד לריהוט, תאורה ואבזרים משלימים.

היב קרמיקה
חברת היב קרמיקה מציעה לכם חוויה ייחודית של ממש בבחירת החלקים השונים של חדר האמבטיה החדש שלכם. במקום לבחור מקטלוגים או לראות דוגמאות קטנות, ולנסות לדמיין כיצד ייראו בחדר האמבטיה החדש, היב קרמיקה מזמינה אתכם לאולם התצוגה המרהיב שלה.

באולם התצוגה הרחב של היב קרמיקה תוכלו להתרשם מכל ההיצע הרחב של המוצרים, החל מסגנונות ריצוף וחיפוי ועד סוגים שונים של כלים סניטריים, ברזים וכדומה.

מהיב קרמיקה מציגה בפניכם את כל הטרנדים האופנתיים ביותר בעיצוב הבית, ומציעה סגנונות ייחודיים, טקסטורות מעניינות ועיצובים חדשים ומרהיבים של כל הדרוש לחדר האמבטיה.

שירות, מבחר ופתרונות ייחודיים
בהיב קרמיקה כל לקוח מקבל שירות אדיב וליווי מקצועי לכל אורך תהליך הקנייה, כדי שכל לקוח יוכל למצוא את האבזרים המתאימים לו, אשר ישתלבו היטב בחדר האמבטיה שלו הן מבחינת נוחות והן מבחינת עיצוב ויופי.

היב קרמיקה מציגה מותגי עיצוב בתחום הקרמיקה, כולם באיכות מעולה ובעיצובים מרהיבים אשר מעניקים שיק מיוחד לכל חדר בו הם מוצבים.

באולם התצוגה של היב קרמיקה תמצאו גם פתרונות אחסון ופתרונות עיצוב ייחודיים, אשר הופכים כל חדר אמבטיה ליצירת אומנות של ממש, בקלות ובהנאה.

הסיור הוירטואלי באולם התצוגה
 בסיור הווירטואלי באולם התצוגה שלנו תוכלו לראות מדגם ממבחר המוצרים שאנו מציגים באולם. תוכלו לקבל טעימה קטנה מן התחושה של סיור באולם גדול שמכיל את כל האפשרויות, הסגנונות והדוגמאות.

בסיור תוכלו לראות את המרחב הגדול באולם ולקבל מעט מן התחושה של הסיור המהנה במקום. כאשר תגיעו בפועל לאולם, תקבלו גם ליווי וסיוע מאנשי הצוות שלנו, שיסייעו לכם בבחירה ובכל שאלה.

 

תגיות : קרמיקה, חדרי אמבט, עיצוב הבית, ברזים, כיורים, תאורה, חיפויים, חיפוי קירות, ריצוף, ריהוט, אביזרים לבית,