אחוזת סנדרין - מפוצל רגבה נהריה
אזור - צפון, עכו-נהריה והסביבה
אחוזת סנדרין - מפוצל
10904 צפיות
119
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אחוזת סנדרין - מפוצל דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
מפת הגעה
sandrine_split

אחוזת סנדרין אולם מפוצל

אחוזת סנדרין היא אחוזת ענק חדשה בצפון הארץ, אשר מציבה סטנדרט חדש ואירופאי במיוחד לתחום עריכת האירועים. המתחם העצום של אחוזת סנדרין מתאים לעריכה של אירועים פרטיים או של אירועים עסקיים, והוא מתאים לאירועים גדולים במיוחד, החל מ-500 איש ועד ל-2500 איש.

המתחם בייחודי של אחוזת סנדרין כולל שני אולמות אירועים מפוארים, גן אירועים יוקרתי גדול במיוחד, וכן מתחם בית מלון מפואר אשר כולל 76 סוויטות, בית כנסת, חדר כושר, ספא מפנק, בריכה פרטית וגם חנויות מכל הסוגים. בזכות כל אלה, הופך כל אירוע במתחם אחוזת סנדרין לחוויה ייחודית שאין דומות לה.

בכל אירוע שנערך במתחם עומדות לרשותם של בעלי האירוע שתי סוויטות מפוארות ומפנקות, נוסף לשאר היתרונות הייחודיים של האחוזה. כל האוכל אשר מוגש באחוזת סנדרין הינו בכשרות מהודרת, לרווחתם של שומרי המסורת, עבורם הוקם גם בית הכנסת שבמתחם.

האולם המפוצל
 האולם הקטן ביותר במתחם אחוזת סנדרין מכיל 500 מקומות, והוא מתאים לכל סוג של אירוע, החל מחתונות ואירועים פרטיים דומים, ועד אירועים עסקיים, ימי גיבוש וערבי הרצאות. האולם המפוצל משקיף אל הגן שמחוצה לו, גן גדול ויפהפה, ובו אמת מים רומית עתיקה (אקוודוקט).

הגן ואמת המים משתלבים בעיצוב המרהיב של האולם ובאווירה הייחודית שבו. האולם המפוצל מכוסה במסכי לד ענקיים, אשר מאפשרים יצירה של תאורה משתנה, מגוונת ומרהיבה, וכן של סגנונות עיצוב ייחודיים המשתלבים בכל סגנון של אירוע. בעת הצורך, יכולים המסכים הללו לשמש גם להקרנה של מצגות, סרטים וכל דבר דומה אחר.

אחת מנקודות העיצוב הייחודיות ביותר באולם היא הגג שלו, אשר בנוי בצורת כיפה לבנה, כמעין חופה יפהפייה אשר מוסיפה רבות ליופיו ולאופיו של האולם.

סיור וירטואלי באחוזת סנדרין
בסיור הווירטואלי באולם המפוצל של אחוזת סנדרין תוכלו לטעום מעט מן הייחודיות של האולם, מן האווירה הקסומה שבו ומן הייחודיות של האירועים הנערכים בו. מובטח לכל אחד כי הסיור הווירטואלי באחוזת סנדרין יותר אותו עם טעם של עוד, ועם רצון לחוות אירוע במתחם בגודל מלא, ובהקדם.

תגיות : סנדרין, אחוזת סנדרין, גן אירועים בצפון, אולם אירועים בצפון, אולם ברגבה, אולם בנהריה, גן אירועים לחתונה, בר מצווה, אולם אירועים, סהנדרין, אולם מפוצל,