אקווריום סנטר מתחם יגור
אזור - צפון, חיפה והסביבה
אקווריום סנטר
32797 צפיות
139
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אקווריום סנטר דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
aq_center

אקווריום סנטר מתחם יגור

שעות פתיחה:
א'-ה': 09:00-18:00
שישי: 09:00-15:00
שבת: 10:00-18:00


אקווריומים בכל מידה
אקווריום סנטר והצוות המקצועי מתמחה בהתקנות אקווריום בכל מידה ובריכות נוי שכולל טיפולים שוטפים אקווריום סנטר מיבא דגי מים מלוחים ואלומוגים מארצות אינדונזיה, סרילנקה, קנייה, פיליפינים, פלורידה ועוד...

דגי נוי
דגי נוי הפכו עם השנים לדבר נפוץ מאד בכל שכבות הציבור. אנשים רבים מעוניינים לגדל חיות מחמד, אך אינם רוצים או אינם יכולים להשקיע בהן זמן רב – ולכן הם בוחרים בדגי נוי, אשר דורשים טיפול מועט, אך מעניקים לבית עניין ויופי ייחודי.

אצל רבים, משתלבים דגים ואקווריומים בעיצוב הבית- על קירות או כרהיט ייחודי ומרתק. אקווריומים קטנים ופשוטים ודגים פשוטים ניתן להשיג בכל חנות לחיות מחמד, אך אם אתם רוצים משהו מיוחד, עיצוב מרשים או דגים ייחודיים, אקווריום סנטר הוא המקום עבורכם.

אקווריום סנטר יגור
אקווריום סנטר שבמתחם יגור הוא מרכז של דגים, מזון לכלבים וחתולים וציוד לבעלי חיים. באקווריום סנטר תוכלו למצוא את כל סוגי הדגים, את כל בתי הגידול ואת כל האבזרים הדרושים לגידול דגים מכל הסוגים, מזון וציוד לכלבים וחתולים לטיפול בהם ולטיפוח שלהם.

העיצוב והחנות
אקווריום סנטר מעוצבת בעיצוב מרשים וייחודי, כאשר אקווריומים מסוגים שונים פרושים על פני החנות – בצמוד לקיר ובמרכזים שונים של החנות.

בצידה האחר של החנות מסודרים צמחי נוי, קישוטים ואבזרים שונים, אשר הופכים את האקווריום לפינת נוי מדהימה ולבית גידול מושלם לדגים שלכם.

תוכלו לראות את כל האבזרים ואת כל הקישוטים המדהימים המוצעים בחנות, ולדמיין כיצד ייראה האקווריות אותו תרכשו במקום. בחנות תמצאו עשרות ואף מאות סוגים שונים של דגי נוי בכל הגדלים והצבעים.

תוכלו לבחור דגים צבעוניים ומגוונים אשר יעניקו לפינת האקווריום מראה ייחודי ומרתק. תוכלו לרכוש במקום גם דגי נקאי המסייעים בניקיון האקווריום, מזון וציוד לכל סוגי בעלי החיים, כלבים, חתולים וכדומה.

השירות של אקווריום סנטר
בנוסף למראה המדהים של החנות ולמגוון העצום שבה, באקווריום סנטר תקבלו גם שירות מקצועי, אדיב ומסור במיוחד. צוות החנות ישמח לסייע לכם בבחירת האקווריום אשר יתאים לכם ביותר, ובבחירת הדגים המתאימים.

בסיוע הצוות, תוכלו לבחור את הדגים ואת האקווריום אשר ישתלבו בביתכם בצורה הטובה ביותר, ושהטיפול בהם יהיה נוח ביותר עבורכם. הצוות יסייע לכם גם בבחירת קישוטים וצמחיה וכן בבחירת כלים ייעודיים לניקוי האקווריום בצורה הנוחה ביותר.

סיור וירטואלי
הסיור הווירטואלי באקווריום סנטר לוקח אתכם לזוויות צפיה בחנות הייחודית שנמצאת במתחם יגור בסיור הוירטואלי, ומעניק לכם מעט מן האווירה הייחודית שבמקום.

תגיות : חנות חיות, אקווריום סנטר, יגור, חיפה, דגי נוי, חנות דגים, חנות דגי נוי, ציוד לבעלי חיים,