אולמי סהרה צומת קרית אתא
אזור - צפון, קריות והסביבה
אולמי סהרה
18707 צפיות
140
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אולמי סהרה דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
sahara

אולמי סהרה

אולמי סהרה וגם אולמי איפרן ממוקמים במרכז ביג שבצומת קרית אתא. האולם מיועד לאירועים של עד 250 איש, והוא מעוצב בסגנון אתני אותנטי אשר יוצר אווירה ייחודית ומעניינת במקום.

אולמי סהרה מחולקים לשני אולמות, קטן וגדול, כאשר לאירועים גדולים יותר ניתן לשכור את שני האולמות יחד ולערוך, כאמור, אירוע של עד 250 אנשים.

התפריט המיוחד שלנו
התפריט אשר מוצע באולמי סהרה הוא תפריט המשלב מאכלים קלאסיים עם מאכלים אתניים מוכרים, טעימים ואיכותיים, כמו למשל סלט גזר מרוקאי, טורשי, ז'עלוק, קוסקוס, קציצות דגים חריפות, מופלטה, ספינג' ועוד עשרות מאכלים מכל הסוגים.

עם התפריט של אולמי סהרה, תוכלו להרכיב אירוע ייחודי וטעים במיוחד, שכל אורח ייהנה לבלות בו וכמובן לאכול בו, ולשמוח אתכם באירוע המיוחד שלכם.

שירותים נוספים
אולמי סהרה מתאימים לעריכה של אירועים מכל הסוגים – בר מצווה, ברית או בריתה, כנסי עובדים, חתונה, חינה וכולי.

בכל אירוע שתערכו באולמי סהרה, תקבלו כבונוס מיוחד תקליטן איכות ומקצועי, אשר ילווה את האירוע כולו במוסיקה בכל סגנון שתחפצו בו, על מנת להקפיץ את האירוע ולהתאים את המוסיקה הן לסוג האירוע והן לסגנון של האנשים המשתתפים בו.

כאשר עורכים במקום אירועי חינה, ניתן לקבל תוספות מיוחדות לאירוע, כמו למשל תלבושות מסורתיות לחתן ולכלה, ואפילו תלבושות לאורחים, אוהל חינה ייחודי ומפואר אשר מוצב באולם, וגם זוג כסאות מלכותיים אשר מוצבים בתוך האוהל ומיועדים לחתן ולכלה באירוע המרגש הזה.

העיצוב המושקע
העיצוב של אולמי סהרה גם הוא בסגנון אתני אשר נפוץ ומקובל מאד ויוצר אווירה ביתית ונעימה במקום, ועם זאת אווירה יוקרתית וחדשנית. העיצוב של האולם משלב אפקטים של תאורה חכמה, וכן מערכות סאונד מתקדמות אשר מוסיפות אווירה ייחודית מאד לכל אירוע שנערך במקום.

סיור וירטואלי
הסיור הווירטואלי באולמי סהרה לוקח אתכם אל כל פינות האולם, ומציג בפניכם את העיצוב הייחודי והמרשים של המקום, ומעט מן האווירה המדהימה הקיימת בו.

רק המוסיקה חסרה... באמצעות הסיור הווירטואלי תוכלו לראות את האולם על כל פינותיו, לבחון את האפשרויות השונות הגלומות בו, לבחון את שני האולמות ואת אפשרות החיבור ביניהם, ועוד.

תגיות : אולם אירועים, אולם, חתונה, בר מצווה, ברית, בריתה, חינה, מתחם ביג, צומת קרית אתא, אולמי סהרה,