אולמי כתר הרימון בני ברק
אזור - מרכז, בני ברק - גבעת שמואל
אולמי כתר הרימון
26589 צפיות
166
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אולמי כתר הרימון דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
keter_rimon

אולמי כתר הרימון בני ברק

ממש כמו כתר ההדר של פרי הרימון, כך גם אולמי כתר הרימון בבני ברק. כתר הרימון משמש כמרכז אירועים מפואר ומהודר בעבור הקהילה הדתית. עיצוב האולם דומה להיכל אירופאי קלאסי.

התפריט במקום כשר ברמה של גלאט כשר (השגחת הרב לנדאו). נתון אשר הופך אל המקום הולם ופופולרי בקרב בני הקהילה הדתית והמסורתית. גם המחמירים ביותר שמחים על כל הזדמנות לבלות באולמי רימון וליהנות מהאוכל הטוב.

אלו אירועים ניתן לחגוג באולמי כתר הרימון?
1. חתונות.

2. אירועים משפחתיים שמחים : גיל מצוות, בריתות, פדיון הבן.

3. אירועים עסקיים.

4. פרט לאולם האירועים הגדול ישנו גם אולם קטן אשר מיועד ל-60 אורחים. הוא מתאים לחגיגות שבע ברכות או מסיבות יום הולדת.

נשמח לארח אתכם ולחגוג אתכם את המאורע המשמח. הפאר וההדר של האולם יהפכו כל אירוע למוצלח ובלתי נשכח. לצד האולם ממוקם גן מקסים אשר מאפשר את הצבת החופה תחת כיפת השמיים.

לקראת אירועים במתכונת דתית אפשר יהיה להציב באולם מתחם הפרדה בין נשים וגברים. ההפרדה תהיה במהלך האירוע ובזמן הריקודים והאוכל.

שני האולמות הגדולים של מתחם כתר הרימון מרכיבים יחדים 1500 מקומות. כאשר ניתן לשכור את שני האולמות יחדיו בעבור אירועים גדולים מאוד. אולם כתר הרימון מתאים ל-900 אורחים ואילו אותם ניצת הרימון, מיועד ל-400 אורחים.

גן קבלת הפנים
רושם ראשוני הוא דבר מאוד חשוב בכל אירוע. במטרה להדהים את האורחים ולהקנות לאירוע מראה יוקרתי, גן קבלת הפנים של האולם מאוד גדול וישנה גם כניסה עם מזרקה. נציין כי קבלת הפנים מתקיימת תוך שמירה מוקפדת על צניעות והפרדה.

תפריט האוכל והשתייה
המטבח של אולמי כתר הרימון מוכר היטב. צוות מטבח מסוגל לבשל אוכל נהדר ומובחר בעבור קבוצות גדולות. הרמה הקולינארית הגבוהה הולכת יד ביד עם שמירת הכשרות המוקפדת.

רמת השירות של הצוות משלימה את חווית האוכל הנפלאה. בכל אירוע, זוכה האוכל לשבחים רבים. האורחים שמחים להגיע שוב ושוב אל האולם בכדי ליהנות מאוכל טרי, בריא, נקי וכשר.

לא נשכח לציין כי אולמי כתר הרימון נגישים גם לנכים ומבוגרים. המתחם משלב מעלית גדולה, שירותי נכים ומגרש חנייה מתאים. הגישה למקום נוחה מאוד מכל חלקי הארץ וגם באמצעות תחבורה ציבורית.

אם טרם השתכנעתם ביופיו של המקום, הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לסיור וירטואלי במתחם ולחזות בהידור הרב. יחדיו נצפה בעיצוב המקסים, במנות הטעימות ובאווירת החג. אם אתם מחפשים פתרון אירוח כשר ומפואר באזור המרכז, אולמי רימון הם המקום המתאים. 

תגיות : אולם אירועים, כתר הרימון, אולמות אירועים במרכז, ניצת הרימון, בני ברק, אולם במרכז, משכן אירועים, אולמות במרכז,