בורגרים חיפה הנמל 24
אזור - צפון, חיפה והסביבה
בורגרים
6417 צפיות
170
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של בורגרים דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
burgerim_namal

רשת בורגרים חיפה - הנמל 24

רשת בורגרים היא אחת מרשתות המזון האהובות ביותר. סניפי הרשת מגישים את אותם המבורגרים אהובים בכל מיני גרסאות טעימות, מיוחדות ובעיקר, קטנות.

אם בעבר נאלצתם לבחור רק המבורגר אחד, ברשת בורגרים תוכלו לאכול 3 המבורגרים קטנים בטעמים שונים. התפריט משלב המבורגר בקר רגיל, המבורגר עוף, המבורגר כבש ועוד טעמים מיוחדים.

לצד ההמבורגר נגיש צ'יפס נהדר (יש הטוענים כי הרשת מציעה את הצ'יפס הכי טעים בעיר), ושאר מנות כמו כריכים או סלטים.

הצמיחה המהירה של הרשת באה לענות על ביקוש רב. בורגרים זוכה להצלחה בכל אזורי הארץ. אל המסעדות מגיעים עובדים בהפסקות צהריים, צעירים, סטודנטים, משפחות וקבוצות לאחר בילוי.

הצטרפו אלינו אל סיור וירטואלי בסניף הרשת בחיפה ברחוב הנמל. מיד תוכלו להתרשם מהאווירה המיוחדת של המקום, מההמבורגרים המיוחדים ומצוות השירות.

מה כל כך מיוחד בהמבורגר קטן?
אלו אשר טרם טעמו את הבורגרים שלנו לא יוכלו להבין עד כמה הם טעימים. בניגוד להמבורגר אחד גדול אשר משאיר אתכם כבדים, בורגרים משאירים אתכם עם טעם של עוד.

הארוחה כולה מוגשת בצורה יפה יחד עם רטבים. צוות השירות ישמח לסייע לכם בהרכבת הארוחה ובחירת הבורגרים הטעימים ביותר.

ההמלצה של הצוות היא שילוב של כמה טעמים בכל ארוחה. אם החלטתם לרכוש 2 או 3 בורגרים, כדאי יהיה לבחור כמה טעמים. תוספת של צ'יפס או טבעות בצל חמות, תשפר את החוויה עוד יותר.

בין קהל הלקוחות הקבוע של הסניף אפשר למצוא רבים אשר לא מוותרים על ארוחה שבועית במקום. בורגרים הופכת במהרה למקום אשר תרצו לחזור אליו. זהירות, הטעמים שלנו ממכרים. חשוב להדגיש כי הרשת כולה פועלת תחת סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות.

כל הסניפים מקפידים על שימור הטעמים הייחודיים ונהלי השירות של הרשת. האיכות של האוכל היא שמחזירה את הלקוחות למקום פעם אחר פעם. הרשת מבססת את הצלחתה על איכות, שירות וחשיבה חדשנית.

בורגרים סניף חיפה burgerim
הסניף של בורגרים ברחוב הנמל בחיפה הומה אדם כמעט בכל שעות היממה. אל המקום מגיעים סטודנטים, צעירים, חיילים וגם משפחות או עובדים. אם טרם בקרתם במקום או טעמתם את הבורגרים הקטנים שכולם מדברים אליהם, הנכם מוזמנים להצטרף אלינו אל סיור וירטואלי במקום.

כבר בתום הסיור תרצו להזמין המבורגר עסיסי או לחפש את הטלפון ולבצע הזמנה. הבורגרים טעימים, מהנים ומפתיעים.

תגיות : רשת בורגרים, המבורגרים, המבורגרים בחיפה, בורגרים בצפון, בורגרים בחיפה, הנמל 24 , מסעדות בחיפה, אוכל בשרי, הזמנות בורגרים, הזמנות המבורגרים, המבורגר,