בית הליקר חיפה
אזור - צפון, חיפה והסביבה
בית הליקר
11822 צפיות
182
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של בית הליקר דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
house_liqueur

בית הליקר חיפה

משקאות חריפים למסיבה, אירוע, אירוח או שימוש עצמי, כדאי לרכוש אצל המשווקים המורשים. אם רכשתם את המשקאות במקום בעל מוניטין, תוכלו לישון בשקט.

כבר בכניסה אל המקום תתקבלו בחיוך. צוות החנות ישמח לסייע לכם למצוא את המשקאות המתאמים לטעמכם או לרשימת הקניות שבידכם. לצד המשקאות הרגילים והמוכרים, אפשר יהיה למצוא גם טעמים חדשים ומפתיעים.

כך למשך נציע וודקה תאנים, יין פירות תוסס, בירה מתוצרת חוץ או רום משובח.

בית הליקר בחיפה מוכר באזור כולו. האיכות של המקום באה לידי ביטוי במוצרים ובשירות. כאן תמצאו את כל סוגי המשקאות החריפים בטווחים שונים של מחירים.

בקבוקים גדולים ויקרים מוצבים לצד בקבוקים קטנים יותר או בקבוקי אלכוהול זול. כאשר כל לקוח יוכל לבחור לעצמו אלכוהול בהתאם לתקציב העומד לרשותו והעדפות אישיות.

המכירה מתבצעת ללקוחות פרטיים או הסיטונאות. חשוב להדגיש כי לא תהיה מכירה של אלכוהול מתחת לגיל 18.

תחומי ההתמחות העיקריים של בית הליקר
1. מבחר עצום של יינות מסוגים שונים : לבן, אדום, תוסס, מתוק, יין קינוח ועוד. צוות החנות ישמח לסייע לכם בהתאמת היין המתאים לכל אירוע או ארוחה.
2. וודקה מסוגים שונים, מותגים מוכרים וטעמים חדשים ומפתיעים.
3. בירה ישראלית ומבחר גדול של בירות מכל רחבי העולם. בית הליקר הוא גן עדן בעבור חובבי הבירה. אם אתם אוהבים להכיר טעמים חדשים, בית הליקר הוא המקום המתאים לכם.
4. סוגים שונים של וויסקי.
5. ליקרים מסוגים שונים, ברנדי,קוניאק צרפתי משובח.
6. מבחר משקאות קלים ומשקאות אנרגיה במחירים נוחים ובמארזים למסיבות ואירועים.

איזה אלכוהול מתאים למסיבה?
בית הליקר הוא המקום בו תושבי חיפה והאזור רוכשים אלכוהול למסיבות. את תפריט השתייה הם מרכיבים יחד עם צוות החנות בהתאם למבצעים, המלצות, טעם אישי, כמות האורחים ושיקולי תקציב.

המבצעים בחנות מאפשרים לכם למצוא אלכוהול איכותי במחירים נוחים ולהפתיע את החברים עם טעמים חדשים. הצוות בחנות מספק בשמחה המלצות בדבר הכנת קוקטיילים ושילובי טעמים מוצלחים.

מעטים הם תושבי האזור אשר עדיין לא מכירים את בית הליקר. הצטרפו אלינו אל הסיור הווירטואלי בחנות ותגלו עולם עשיר באלכוהול והמון טעמים ואפשרויות. אם תמיד שתיתם רק בירה או יין מסוג מסוים, הגיע הזמן לגלות טעמים חדשים ולהתנסות בעצמכם בהכנת קוקטיילים.

תגיות : משקאות, אלכוהול, חנות משקאות, משקאות קלים, קוקטיילים, שמפניות, סירופים לקוקטילים, בירות, יינות, וודקות, חנות משקאות בחיפה, בית הליקר,