אולמי מפלים ראשון לציון
אזור - מרכז, ראשון לציון והסביבה
אולמי מפלים
11280 צפיות
235
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אולמי מפלים דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
מפת הגעה
mapalim

אולמי מפלים ראשון לציון

אירועים מוצלחים בראשון לציון מתקיימים הם אירועים באולמי מפלים, אם גם אתם מחפשים מתחם אירועים מוצלח לאירוע שלכם הגעתם למקום המתאים.

האווירה במקום מדהימה, קווי העיצוב אלגנטיים ומרשימים, האוכל נהדר והחוויה בלתי נשכחת. נשמח לארח אתכם באירוע משפחתי מרגש של פעם בחיים וגם באירועים עסקיים מרשימים לפיתוח התדמית העסקית.

המתחם אותו תבחרו לאירוח האירוע שלכם משמעותי להצלחתו וקביעת תדמית האירוע והתדמית האישית שלכם.

אולמי מפלים מעניקים לכל אירוע תפאורה מדהימה של מפלים מוארים תוך שילוב אלמנטים מעולם הטבע יחד עם אלמנטים מודרניים. הנכם מוזמנים כבר עכשיו להצטרף אל המצלמה שלנו ולסייר במתחם עם סיור וירטואלי מקצועי המגיע לכל פינה.

אלו אירועים מתקיימים באולמי מפלים?
נשמח לארח חתונות באווירה רומנטית קסומה, את החופה נקים על רקע המפלים היפים. אירועי גיל מצווה, בריתות ושאר אירועים משפחתיים מתקיימים גם כן במתחם.

המיקום המרכזי בעיר ראשון לציון מבטיח נגישות נוחה אל המתחם מכל רחבי הארץ. האולם ערוך לאירוח אירועים בעבור 200 עד 500 מוזמנים. אירועים עסקיים מרשימים מתקיימים במקום תוך ליווי של המחלקה העסקית, מומלץ!

מה אנחנו מציעים?
באולמי מפלים תוכלו לקבוע בעצמכם מה יהיה אופי האירוע, כיצד יעוצב המתחם ואלו אטרקציות יתלוו אליו.

צפויה לכם חוויה מדהימה של שירות ואיכות. יחד עם מתחם מעוצב נציע גם תפריט עשיר המתבסס על עושר קולינרי (התפריט כשר).

הצוות המקצועי של אולמי מפלים מביא עמו ניסיון עשיר ותרבות אירוח נדיבה, נשמח לארח אתכם, לסייע בהפקת האירוע ולתרום מניסיוננו. אולמי מפלים הופכים כל אירוע פשוט ושגרתי לאירוע מדהים של פעם בחיים.

אירועים עסקיים באולמי מפלים מנוהלים במחלקה העסקית, אנו מארחים כנסים בכל שעות היום, קונגרסים, מסיבות, אירועי השקה, אירועי מיתוג, תערוכות, הופעות, אירועי חברה לעובדים או גיוס לקוחות ועוד.

האירועים העסקיים מתקיימים באולם מפואר מוקף גנים, המתחם מתאים לאירוח של כ-250 איש.

הצטרפו אלינו אל סיור וירטואלי באולמי מפלים בראשון לציון, כאן תקבלו הצצה ראשונית לעיצוב המתחם, לאווירה הקסומה ואל האירוע הבא שלכם. 

תגיות : אולם אירועים בראשון לציון, אולמי מפלים, אולם בראשון לציון, אולמות במרכז,