אולמי קשת אירועים אור עקיבא
אזור - צפון, קיסריה והסביבה
אולמי קשת אירועים
9029 צפיות
266
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אולמי קשת אירועים דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
מפת הגעה
keshet-eruim

אולמי קשת אירועים - המקום שבו חלומות מתגשמים אולם אירועים באור עקיבא

עצמו את העיניים ודמיינו לעצמכם איך האירוע שלכם יכול להיראות, מתחם אירועים טבול ביופי, אורחים מלאי התפעלות, תפריט עשיר ומגוון, מאכלי גורמה עשויים ביד אומן, תאורה מקסימה ומוזיקה מרגיעה הבוקעת ממערכת סאונד מהמתקדמות בעולם.

כעת פתחו את העיניים והיווכחו לדעת שחלומות לפעמים מתגשמים.
מתחם האירועים קשת אירועים, המקום המדהים לאירועים משפחתיים, חתונות, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה ואירועים עסקיים, מחכה לכם ברחוב ההדס שלושים ושבע באזור הצפוני של אור עקיבא.

הנה, תראו מה כתבו עלינו הלקוחות שלנו

ניצה ואביעד שהתחתנו רק לפני מספר ימים ספורים ועדיין לא הספיקו לטעום את טעם הנישואין ולהודות לכל האורחים מיהרו לכתוב לנו. אתם הראשונים שאנו מודים להם, אנחנו פשוט לא יכולים להתאפק, הם אומרים.

אנחנו נזכרים בערגה ברגעים המרגשים שחווינו בחתונה שלנו באולם שלכם. המקום היה מדהים, האווירה הייתה קסומה, השירות היה מעבר למצופה, הכול דפק כמו שעון ואנחנו לא הפסקנו ולא מפסיקים לקבל מחמאות.

דויד שהגיע לישראל מניו יורק זמן קצר לפני בר המצווה חיפש מקום לחגוג בו את האירוע החשוב בחייו בכבוד ובסטייל, בדיוק כמו שהיה רגיל בעיר הגדולה, ניו יורק. היו לי כל כך הרבה בקשות, מספר דויד, ואף פעם לא התאכזבתי, הצוות האדיב מילא ברצון כל בקשה, גדולה כקטנה.

תודה על אירוע מושלם, על אוכל נהדר, על אווירה מיוחדת, על מוזיקה נפלאה, הכול היה הרבה יותר גדול ומוצלח מאשר החלומות שלי.

שלמה מפיק של אירועים עסקיים מספר שאחרי שהוא גילה את קשת אירועים הרבה מכאבי הראש שלו חלפו. כאן הרגשתי שאני נמצא בידיים טובות. הצוות המקצועי מלווה אותי בכל אירוע עסקי, דואג לכל הפרטים, לפרטים הקטנים, לפרטים הטכניים, למערכת ההגברה, לעיצוב ועוד.

בכל אירוע עסקי שאני עורך בקשת אירועים אני מקבל מחמאות ותודות רבות.

לאולמי קשת אירועים יש רישיון עסק מטעם משרד הבריאות, תעודת כשרות מטעם הרבנות הראשית אור עקיבא, גישה נוחה, חניה גדולה ומקום רחב ידיים המסוגל לארח בנוחות עד ארבע מאות מוזמנים.

אם עד עכשיו לא השתכנעתם שקשת אירועים זה המקום שלכם לכלל אירוע, סיור וירטואלי בטוח ישכנע אתכם.

אולמי קשת אירועים אולמות אירועים באור עקיבא, אולם אירועים באור עקיבא,

תגיות : אולמות אירועים באור עקיבא, אולם אירועים באור עקיבא, אולם אירועים בשרון, אולם אירועים בזכרון יעקב, אולמי קשת אירועים, סיור וירטואלי,