המרכז לרכיבה כפר ביאליק
אזור - צפון, קריות והסביבה
המרכז לרכיבה
10681 צפיות
286
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של המרכז לרכיבה דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
מפת הגעה
horse

המרכז לרכיבה כפר ביאליק

זקוקים לרכיבה טיפולית?
אצלנו  במרכז לרכיבה כפר ביאליק השיעורים ברכיבה טיפולית מוכרים על ידי קופות החולים תוכלו לבחור מספר שיעורים לפי סוג הטיפול הדרוש לכם, צעירים ומבוגרים.

הרכיבה במרכז לרכיבה בכפר ביאליק תקנה למטופל שיפור משמעותי ביציבות ובשיווקי משקל, מטופל שזקוק לשיפור תדמיתו מצב רוחו ובביטחון העצמי של המטופל.

מה הן הבעיות שרכיבה טיפולית תעזור לנו?

רכיבה טיפולית יכולה לסייע במספר בעיות

בעיות מוטוריות- בעיות מוטוריות יכולות להיפתר בקלות ובמהירות על ידי טיפול נכון ברכיבה טיפולית בעיות מוטוריות כגון שרירים, תנועה, שיווי משקל, יציבות, הליכה.


בעיות תקשורת- לעתים אנו מתקשים בתקשורת עם הסביבה הן בגלל ביטחון עצמי ירוד, והן בגלל מודעות עצמית נמוכה, רכיבה טיפולית שמקבלת כל אחד יכולה לסייע בפתרון התקשורת על ידי תקשורת נכונה עם בעת הרכיבה, קשר עין, ושיפור יכולות ההתקשרות עם הסביבה בעת הרכיבה.


בעיות קשב וריכוז- בעיות קשב וריכוז הינן בעיות של אחוז גדול באוכלוסייה טיפול על ידי רכיבה יכול לסייע בפתרון בעיות קשב וריכוז על ידי תשומת לב יתר על המידה בזמן הרכיבה ושליטה על סף התסכול  בעת הרכיבה.


בעיות יכולת לימודיות- בעזרת תרגילים מיוחדים לרכיבה תוכלו להתגבר על בעיות של יכולת למידה ותוכלו להתגבר ולשפר תוצאות כמובן בהתאם לסוגי הלקויות.


אצלנו במרכז לרכיבה כפר ביאליק נסייע לכם לטפל בבעיות אלו על ידי רכיבה טיפולית שמלווה בכל תהליך הטיפול על ידי הדרכה מקצועית, באוויר הפתוח ובאווירה קסומה. אצלנו יוכלו ליהנות מהנחות ברכיבה הטיפולית לנכי צה"ל ובית הלוחם.


ימי הולדת ואירועים במרכז לרכיבה כפר ביאליק
ניתן לארגן ימי הולדת, ארועים, מסיבות על פי הזמנה מראש כולל רכיבה לכל המשתתפים, מופע סוסים מרהיב, מדריך הפעלה, תקליטן וכיבוד.


סיור וירטואלי 360 במרכז לרכיבה טיפולית כפר ביאליק
בסיור הווירטואלי תוכלו להתרשם  במרכז לרכיבה טיפולית כפר ביאליק מכל מתחם החווה, המסלולים, הסוסים והנוף, תתרשמו בסיור הווירטואלי מהאטרקציות שיש לנו במתחם.


תוכלו גם להתרשם בסיור מהמתחם הפתוח ומהמתחם המקורה מהאווירה הקסומה, בסיור הווירטואלי המיוחד שלנו תוכלו להתרשם מהמרחב הנעים במתחם עוד לפני שהגעתם למקום.

תגיות : המרכז לרכיבה קרית ביאליק, רכיבה טיפולית בקריות, ימי הולדת ואירועים, טיפול בסוסים, שעורי רכביה, סיור וירטואלי, המרכז לרכיבה כפר ביאליק,