אולם - סולם יעקב צ'ק פוסט
אזור - צפון, חיפה והסביבה
אולם - סולם יעקב
8221 צפיות
52
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אולם - סולם יעקב דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
solam_yaacov

אולמי סולם יעקב

אולמי סולם יעקב הם אולמות לאירועים קטנים אשר מכילים עד 200 מוזמנים. האולמות מעוצבים בסגנון מודרני, יוקרתי ומיוחד. במקום עצמו תמצאו אווירה אינטימית ואוריינטלית אשר תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

מהם אולמי סולם יעקב?
אולמי סולם יעקב הן אולמות מעוצבים ויוקרתיים אשר ממוקמים במרכז העיר חיפה, בצמוד למשרד הרישוי. מדובר על אולמות קטנים אשר מכילים עד 200 מוזמנים, במקום תמצאו חניה פרטית אשר תוכלו להחנות בה במהלך האירוע.

מעבר לכך, האולם מגובה ע"י גנרטור, כך שאם במקרה ישנה הפסקת חשמל, הגנרטור פועל והחגיגה נמשכת. כמו כן, התפריט העשיר של האולם כולל מגוון ריחות וטעמים של עדות שונים, כאשר המוביל ביותר הוא האוכל המזרחי.

באולם תמצאו אף מנות לטבעונים וצמחוניים, ובר עשיר במאכלים בעמדת הכניסה לאולם.

מה תמצאו באולמי סולם יעקב?
עם אולמי סולם יעקב תקבלו חוויה אוריינטלית עם הקרובים לכם. האולם מאובזר באביזרים יוקרתיים כגון תאורה, מסכי אל סי די ענקיים, מקרן ועוד.

מעבר לכך, תקבלו תפריט עשיר בריחות וצבעים אשר כולל בין היתר מאכלי גלאט, תפריט טבעוני, צמחוני ועוד.

כמו כן, התפריט כולל תפריט מזרחי עם ניחוחות ביתיים, מנות קולינריות שנעשות על ידי השפים של המקום, והן יוצאות למוזמנים שהן טריות, אסתטיות וטעימות.

מה יתרונות אולמי סולם יעקב?
עם אולמי סולם יעקב תוכלו לחגוג עם הקרובים לכם באיזה אולם שתבחרו, בהתאם למספר המוזמנים לאירוע.

תיהנו מתפריט עשיר אשר כולל תפריט בשרי וחלבי, לצד תפריטים לטבעוניים ולצמחוניים. מעבר לכך, תקבלו אולם חדיש, יוקרתי אשר כולל מקרן, מסכי אל סי די ענקיים, מערכת תאורה והגברה ועוד.

האולמות כוללות גנרטור בעת הפסקת חשמל אשר ממשיך לעבוד, חנייה בשפע, וכן נגישות לתחבורה ציבורית. כך שכל מה שאתם צריכים נמצא באולמי סולם יעקב.

הסיור הוירטאולי
באולמי סולם יעקב תוכלו לראות את האולמות השונים שכוללים בין היתר את אוהל החינה, לובי, בר משקאות  ועוד. הסיור יעזור לכם להיערך לאירוע שלכם ולהחליט על תכנון חלוקת השולחנות באירוע. 

אולמי סולם יעקב הם האולמות הטובים ביותר לחגיגת אירועים פרטים ועסקיים באזור חיפה והצפון.
תגיות : אולם אירועים , אולמות אירועים , בר מצווה , חתונה , חינה , ברית , בריתה , סולם יעקב , צפון , חיפה , אולמי אירועים, צ'ק פוסט,