אולמי יהלום עין המפרץ
אזור - צפון, עכו-נהריה והסביבה
אולמי יהלום
13473 צפיות
74
סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של אולמי יהלום דרך האייפון או דרך מכשיר האנדרואיד שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.
olamei_yahalom_big

אירוע ענק באולמי יהלום

אתם מעוניינים לחגוג אירוע עצום ורב משתתפים. מדובר באמת על אירוע גדול במיוחד, שכן הצפי שלכם הוא ליותר מ- 500 איש! בין אם מדובר על חתונה, בר מצווה או אירוע עסקי, בלב אזור הצפון מחכה לכם המתחם המושלם - אולמי יהלום אשר ממוקמים באזור עין המפרץ, יציעו לכם את הסביבה המושלמת לאירוע שלכם. זה הזמן להיכנס לסיור הוירטואלי במקום.

אולם ענק לאירועים גדולים
כפי שתיווכחו בסיור הוירטואלי אולמי יהלום מציעים לכם מתחם עצום, אשר מתאים לאירועים של עד כ500 איש. במתחם אולמי יהלום תוכלו למצוא מערכות תאורה וסאונד משכוללות, וזאת לצד ריהוט יוקרתי במיוחד.

ומה עם האוכל?
ברור לנו שהחלק המרכזי באירוע שלכם הוא כמובן האוכל שיוגש באולמי יהלום אנחנו דואגים לעבוד אך ורק עם השפים המובילים ביותר בארץ. אנחנו נוכל לספק לכם שירותי הסעדה וכן שירותי קייטרינג בהתאם להעדפה שלכם.

מגוון המנות שמוגשות באולמי יהלום הוא עצום. כמו כן, באולמי יהלום אנחנו לא בוחרים בגישה הרגילה, אלא מספקים לכם מנות מיוחדות ויוצאות דופן, שיהיו גם מעוררות תיאבון.

סיור וירטואלי באולמי יהלום תוכלו לראות את האולם ב 360 מעלות ולהתרשם מהאולם הכי קרוב ואמיתי שאפשר, עברו מנקודה לנקודה להמחשת המקום בצורה ראליסטית.

לסיור וירטואלי אולמי יהלום אולם מפוצל לחץ כאן

תגיות : אולם אירועים, אולם, חתונה, בר מצווה, ברית, בריתה, חינה, אולם גדול, עין המפרץ, עכו, אולמי יהלום,